SUV مرسدس-مایباخ

0
(0)

سبد محصولات مرسدس بنز بزرگ‌تر از همیشه شده است اما همچنان عرضهٔ مدل‌های جدید ادامه دارد که یکی از آن‌ها یک SUV فوق لوکس است. این خودروی جدید که توسط برند مرسدس-مایباخ عرضه خواهد شد، به سدان کشیدهٔ کنونی S600 و کابریولت تولید محدود S650 در سبد محصولات مایباخ خواهد پیوست. چند وقتی است که خبرهایی ازاین‌دست در رسانه‌های خودرویی مبنی بر ساخت SUV مایباخ می‌شنویم اما حالا مدیرعامل مرسدس بنز دکتر «دیتر زتچه» طی یک کنفرانس مطبوعاتی در نمایشگاه دیترویت امسال رسماً ساخت این SUV سوپرلوکس را تأیید کرده است.

188 SUV مرسدس مایباخ

البته وی هیچ اطلاعات دیگری از این خودرو اعلام نکرده است اما شایعات نشان می‌دهند که این SUV یک نسخهٔ لوکس‌تر از مدل GLS کنونی با نشان مایباخ خواهد بود. البته اگر این گزارشات صحت داشته باشند، هم‌اکنون خیلی دیر است که مرسدس بخواهد SUV مایباخ را بر اساس نسل کنونی GLS تولید کند چراکه این خودرو از سال 2012 در بازار حضور داشته و هم‌اکنون در دوران پایانی عمر خود قرار دارد؛ بنابراین احتمالاً SUV مایباخ بر اساس نسل بعدی مرسدس بنز GLS ساخته خواهد شد که در این صورت به این زودی‌ها شاهد معرفی آن نخواهیم بود.

189 SUV مرسدس مایباخ

درهرحال شاید SUV مایباخ علاوه بر پیشرانه‌های درون‌سوز معمولی، در یک نسخهٔ الکتریکی هم عرضه گردد چراکه مرسدس بنز به‌تازگی برندی را با نام EQ برای عرضهٔ خودروهای الکتریکی آیندهٔ خود تأسیس کرده و احتمال دارد که SUV مایباخ نیز تحت این برند عرضه گردد. به این موضوع توسط رئیس بازاریابی مرسدس بنز «Jens Thiemer» اشاره شده است. وی در مصاحبه‌ای گفته است که محصولات هر دو برند مایباخ و AMG مرسدس بنز توسط این برند عرضه خواهند شد.
بااین‌حال هنوز هیچ‌چیز در مورد SUV آیندهٔ مایباخ معلوم نیست و تنها میدانیم که این خودرو قطعاً ساخته خواهد شد. SUV مایباخ در بالاترین سطح میان طیف گستردهٔ SUVهای کنونی مرسدس بنز قرار خواهد گرفت و با خودروهایی چون بنتلی بنتایگا، رولزرویس کولیان و تا حدودی لامبورگینی اوراس به رقابت خواهد پرداخت. هنوز هیچ تاریخ رسمی برای معرفی SUV مایباخ اعلام نشده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

افزایش ابهت مرسدس A کلاس جدید با تیون لورینسر

0 (0) اگر دوست دارید هاچبک اسپورت شما خوش‌تیپ‌تر به نظر آید قطعاً استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد مرسدس بنز