همکاری استون مارتین با amg

0
(0)

پس از ماه ها شایعه و گمانه زنی، سرانجام خبر رسمی همکاری میان استون مارتین و AMG منتشر شد. توافق نهایی بین این دو برند معتبر در اواخر امسال صورت خواهد گرفت. (1392)

7267539211555896129 1024x682 همکاری استون مارتین با amg

از توافقات صورت گرفته می توان به دست یابی استون مارتین به منابع مرسدس بنز و تیونر آلمانی AMG اشاره کرد که آن ها را قادر به توسعه ی موتورهای V8 می سازد. همچنین استون مارتین از برخی از اجزای الکترونیکی آلمان ها به منظور راه اندازی یک سری قدرتمند با موتورهای V8 بهره خواهد برد. در عوضDaimler AG  با تصاحب پنج درصد از سهام استون مارتین می خواهد به سایر سهامداران، Adeem Investment و Investindustrial بپیوندد.  البته این موضوع به روند مذاکرات وابسته است و هنوز قطعی نیست. علاوه براین توافق برای تولید محصول مشترک میان AMG، استون مارتین و Daimler AG، در قرارداد گنجانده شده است.

Aston Martin DB9 and Mercedes Benz CL65 AMG 1024x640 همکاری استون مارتین با amg

بنا به گفته ی مدیران ارشد استون مارتین، دلیل اصلی انتخاب AMG تقویت پیشرانه های مورد استفاده بوده است. مدیران AMG هم با ابراز رضایت از همکاری در بخش پیشرانه و الکترونیک، ابراز داشته اند که این همکاری ضمن نشان دادن توانایی های این برند آلمانی یک بازی دو سر برد برای دو طرف خواهد بود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مقایسه بی ام و سری 7 و مرسدس بنز S کلاس

0 (0) در یک نقطه از زندگی خود و زمانی که به مرتبه‌ی قابل اتکایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد مرسدس بنز