مرسدس بنز V کلاس فیس لیفت

0
(0)

علیرغم شناخته شدن به عنوان یکی از عجیب‌ترین خودروها در کلاس مینی ون‌های اروپایی و همچنین استفاده از پلتفرمی با طراحی دیفرانسیل عقب، مرسدس بنز V کلاس فروش خوبی داشته است. بیش از 100 هزار دستگاه از V کلاس از سال 2014 تاکنون فروخته شده‌اند و هم‌اکنون نیز زمان آن رسیده تا روانه اتاق عمل شود.

1364 مرسدس بنز V کلاس فیس لیفت

تصاویر جاسوسی جدیدی که به تازگی منتشر شده‌اند نشان دهنده تست‌های پیش از تولید نمونه فیس لیفت این مینی ون می‌باشند. این خودرو قبلاً پوشش‌های استتاری بیشتری داشت اما هم‌اکنون می‌توان جزئیات بیشتری را تشخیص داد. بزرگ‌ترین تغییرات در بخش جلو رخ داده‌اند، جایی که انتظار می‌رود جلوپنجره جدید با میله‌های نازک‌تر و نشان بزرگ‌تر مرسدس و همچنین ورودی‌های هوای متفاوت نصب شوند.

1365 مرسدس بنز V کلاس فیس لیفت

همچنین یک حسگر بزرگ نیز در وسط جلوپنجره و درست زیر لوگوی کمپانی نصب شده است. این حسگر به همراه حسگر بالای شیشه‌ی جلو شاید نشانی از عملکرد نیمه خودران باشند. V کلاس پیش از دارای سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده زیادی همچون ترمز اضطراری، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل تطبیقی بوده و شاید ویژگی‌های نیمه خودران هم در آن معرفی شوند.

1366 مرسدس بنز V کلاس فیس لیفت

در بخش عقب تغییری رخ نداده اما گفته می‌شود مرسدس گرافیک چراغ‌ها را تغییر خواهد داد. به غیر از این هیچ تغییر دیگری رخ نمی‌دهد. مرسدس بنز V کلاس هم‌اکنون تنها با پیشرانه‌های دیزلی (به جز نسخه چینی) عرضه می‌شود و انتظار می‌رود این بخش نیز تغییر قابل‌توجهی نداشته باشد. مدل پایه V200 CDI از پیشرانه 4 سیلندر 2.1 لیتری توربودیزلی که قدرت 136 اسبی دارد بهره برده درحالی‌که همین پیشرانه بکار رفته در نمونه پرچم‌دار V250 Bluetec قدرت 190 اسب بخاری ایجاد می‌کند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

معرفی نخستین خودروی مرسدس بنز

2 (1) شاید جالب باشد بدانید خودروسازان بزرگ، معتبر و مشهور حال حاضر دنیا برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد مرسدس بنز