محصولات مرسدس بنز در سال 2017

0
(0)

مرسدس بنز اخیراً تصویری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد این شرکت آلمانی در سال 2017 چه محصولات جدیدی را برای فروش عرضه خواهد کرد. به خانوادهٔ SUVهای کوپهٔ مرسدس یعنی GLE کوپه و GLC کوپه، یک عضو جدید اضافه خواهد شد و آن نسخهٔ کوپهٔ کوچک‌ترین کراس‌اوور این شرکت، GLA خواهد بود. GLA کوپه که کوچک‌ترین عضو خانوادهٔ SUVهای کوپهٔ مرسدس بنز خواهد بود، احتمالاً با همان طراحی داخلی نسخهٔ معمولی GLA و اکثر پیشرانه‌های آن (اگر نگوییم همه) عرضه می‌گردد. این خودرو رقیب مستقیم کراس‌اوور کوپهٔ جدید ب‌ام‌و یعنی X2 خواهد بود.

1 محصولات مرسدس بنز در سال 2017

خانوادهٔ E کلاس مرسدس بنز در سال آینده گسترش‌یافته و سه عضو جدید به آن اضافه می‌گردد. نسخهٔ کوپه، کانورتیبل و مدل All Terrain که آخری با افزایش ارتفاع، روکش‌های پلاستیکی بدنه، سامانهٔ چهارچرخ محرک استاندارد و سیستم تعلیق قابل تنظیم برای رقابت با آئودی A6 آلرود به بازار می‌آید. نسخهٔ کانورتیبل E کلاس هم‌اکنون در حال آزمایش است و بنابراین به‌احتمال‌زیاد اواخر سال 2017 به‌صورت رسمی رونمایی می‌گردد.

2 محصولات مرسدس بنز در سال 2017

با توجه به تصویر منتشرشده از سوی مرسدس، به نظر می‌رسد سال آینده سه عضو جدید به خانوادهٔ مدل AMG GT اضافه خواهد شد که عبارت‌اند از GT R کوپه، GT C کوپه و GT C رودستر. البته مدل AMG GT R چندی پیش در فستیوال سالانهٔ سرعت گودوود رونمایی گردید؛ بنابراین در سال آینده فقط مدل AMG GT C در دو نسخهٔ کوپه و رودستر معرفی خواهد شد که می‌تواند فیس‌لیفتی از AMG GT فعلی باشد.

3 محصولات مرسدس بنز در سال 2017

کسانی که مشتاق‌اند تا برای اولین بار لوگوی ستارهٔ سه پر مرسدس را بر پیشانی یک وانت ببینند باید تا سال آینده صبر کنند چراکه وانت مرسدس بنز که احتمالاً GLT نام خواهد داشت باوجود بهره‌گیری از پلت‌فرم نیسان ناوارا، هنوز راه زیادی در پیش دارد برای اینکه کاملاً آماده شود.

4 محصولات مرسدس بنز در سال 2017

نسل کنونی S کلاس در سال 2013 معرفی شد و به نظر می‌رسد مرسدس بنز در حال آماده‌سازی نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ آن است که در سال 2017 وارد بازار خواهد شد. گزارشات اولیه نشان می‌دهد که احتمالاً فیس‌لیفت S کلاس در نمایشگاه پاریس امسال رونمایی می‌گردد.

5 محصولات مرسدس بنز در سال 2017

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

معرفی نخستین خودروی مرسدس بنز

2 (1) شاید جالب باشد بدانید خودروسازان بزرگ، معتبر و مشهور حال حاضر دنیا برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد مرسدس بنز