فروش نسل قبلی مرسدس G کلاس ادامه دارد!

0
(0)

اگر از نسل جدید شاسی‌بلند مرسدس جی کلاس خوشتان نیامده می‌توانید نسل قبلی آن را نیز به‌صورت محدود خریداری کنید. در برخی بازارها همچون آلمان، خاورمیانه و استرالیا، مرسدس جی کلاس حرفه‌ای را عرضه می‌کند. این خودرو فاقد تجهیزات اضافی سایر نسخه‌ها بوده و دارای توانایی‌های آفرود مثال‌زدنی است. البته این نسخه از نسل جدید جی کلاس نیست. ریشه مدل حرفه‌ای این شاسی‌بلند آلمانی به سال 1990 بازمی‌گردد، زمانی که مرسدس یک نسخه لوکسی را که امروز می‌شناسیم عرضه کرد و همچنین نسخه اسب کاری حرفه‌ای آن را که با کد 461 شناخته می‌شود را در کنار آن ارائه نمود.

1694 فروش نسل قبلی مرسدس G کلاس ادامه دارد!

سه نسخه از جی کلاس 461 توسط دستان توانای متخصصان مرسدس ساخته می‌شود. این مدل به همراه نسل جدید این شاسی‌بلند در گراز اتریش به روی خط مونتاژ می‌رود. این شاسی‌بلند کلاسیک جعبه‌ای دارای کابینی است که به دهه 90 تعلق دارد اما با روی گشاده می‌توان آن را پذیرفت.

1695 فروش نسل قبلی مرسدس G کلاس ادامه دارد!

مرسدس هنوز تصمیمی برای بازنشسته کردن 461 ندارد. مدیر مرسدس به رود اند تراک گفته که این کمپانی در واقع روی جی کلاس حرفه‌ای سرمایه‌گذاری می‌کند. بازارهای زیادی برای این خودرو وجود دارد بنابراین چیزی که توجیه‌پذیر است ارتقای این خودرو می‌باشد. البته یکی از بزرگ‌ترین بازارهایی که این خودرو را پذیرا نیست آمریکاست.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

افزایش ابهت مرسدس A کلاس جدید با تیون لورینسر

0 (0) اگر دوست دارید هاچبک اسپورت شما خوش‌تیپ‌تر به نظر آید قطعاً استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد مرسدس بنز