اولین تیزر رسمی از نسل جدید ون مرسدس بنز اسپرینتر

0
(0)

مرسدس بنز اولین تیزر رسمی از نسل جدید ون اسپرینتر خود را منتشر کرده است که نسل سوم آن محسوب می‌شود. با توجه به این تیزر، نسل جدید این ون آلمانی از لحاظ طراحی بیرونی کاملاً نسبت به قبل متحول شده درحالی‌که در طراحی آن به‌وضوح الهام گیری از کانسپت ویژن ون نیز مشهود است. از ویژگی‌های برجستهٔ طراحی نسل جدید اسپرینتر می‌توان به چراغ‌های جلوی باریک LED، سپر جلوی تهاجمی و جلوپنجره‌ای بزرگ اشاره کرد که شباهت زیادی به جلوپنجرهٔ پیکاپ X کلاس دارد. مرسدس بنز وعده داده که مانند سایر محصولاتش، اسپرینتر جدید هم به طیف گسترده‌ای از سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده به همراه ویژگی‌ها و خدمات اتصالی و همین‌طور سیستم تله‌ماتیک جدید مجهز خواهد بود.

498 اولین تیزر رسمی از نسل جدید ون مرسدس بنز اسپرینتر

ایالات‌متحده پس از آلمان دومین بازار فروش بزرگ اسپرینتر محسوب می‌شود درحالی‌که نسل کنونی این ون در آلمان تولید شده و به ایالات‌متحده صادر می‌گردد اما به دلیل تعرفه‌های واردات بالا، مرسدس بنز قصد دارد نسل جدید اسپرینتر را علاوه بر آلمان، در ایالات‌متحده هم تولید کند. تصمیم سرمایه‌گذاری جهت تولید اسپرینتر در آمریکا به‌منظور پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای ون‌ها در ایالات‌متحده گرفته شده است. علاوه بر این، به‌واسطهٔ تولید محلی اسپرینتر در آمریکا، زمان تحویل آن به خریداران کوتاه‌تر شده و قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت. البته همان‌طور که اشاره شد، به‌غیراز تولید نسل جدید اسپرینتر در کارخانه‌ای جدید در ایالات‌متحده، این ون همچنان در کارخانهٔ مرسدس بنز در دوسلدوف آلمان نیز به تولید خواهد رسید درحالی‌که همین کارخانه مسئول تولید نسخهٔ الکتریکی اسپرینتر جدید هم خواهد بود که قرار است بعداً به بازار آید.

499 اولین تیزر رسمی از نسل جدید ون مرسدس بنز اسپرینتر

اما درحالی‌که نسل کنونی اسپرینتر با همکاری فولکس‌واگن توسعه پیدا کرده بود و نسخهٔ تغییر برند داده‌شده و بازطراحی شدهٔ آن با نام فولکس‌واگن کرافتر به بازار عرضه می‌شد، این همکاری در نسل جدید اسپرینتر و همین‌طور کرافتر وجود نداشته و راه این ون‌های بزرگ آلمانی از یکدیگر جدا شده است. مرسدس بنز گفته است که طی ماه‌های آینده جزئیات بیشتری از نسل سوم اسپرینتر را اعلام خواهد کرد. نسل جدید این ون در نیمهٔ اول سال آینده در بازار اروپا عرضه شده و مدت کوتاهی بعد راهی دیگر بازارهای نیز خواهد شد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

مقایسه بی ام و سری 7 و مرسدس بنز S کلاس

0 (0) در یک نقطه از زندگی خود و زمانی که به مرتبه‌ی قابل اتکایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد مرسدس بنز